
Автономний дизельний обігрівач з Bluetooth, 8кВт 12в/24в/230в, Sunster TB10
- Готово до відправки
- Код: TB10
8 200 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Автономний дизельний обігрівач з Bluetooth, 8кВт 12в/24в/230в, Sunster TB10
✅Основні характеристики:
- Автоматичний запуск і зупинка (постійна температура) – підтримує встановлену температуру для комфорту та зручності.
- Функція вентиляції – забезпечує циркуляцію свіжого повітря під час обігріву.
- Турбо-режим – швидко нагріває приміщення за потреби.
- Індикатор висоти – показує вашу поточну висоту для оптимальної роботи в різних умовах.
- Налаштування часу – дозволяє налаштувати ввімкнення або вимкнення пристрою у потрібний вам час.
- Функція Bluetooth-додатку – керування та моніторинг опалення через смартфон.
- Низьке споживання палива та тиха робота – 0,16–0,45 л/год , шум ≤35 дБ.
Параметри
- Потужність нагріву: 8 кВт
- Тип палива: Дизель
- Робоча напруга: 12/24 В постійного струму / 110-240 В змінного струму 50-60 Гц
- Пусковий струм: 13А
- Номінальний струм: 3A
- Час безперервного нагрівання: 48 год
- Тип: Опалення
- Діапазон дистанційного керування:до 30 м
- Діапазон контролю температури: 8℃-35℃
- Повний коефіцієнт згоряння: 100%
- Місткість бака: 5л
- Витрата палива: 0,16–0,45 л/год
- Споживання енергії: 0,036 кВт/год
- Робоча температура: -40°C ~ +80°C
- Вихлопна труба: 59 x 2,5 см
- Вихідна трубка: 70 x 7,6 см
- Впускна труба: 50 x 2,5 см
Дизельний обігрівач «все в одному» потужністю 8 кВт — це надійне джерело тепла для автомобілів, кемперів, вантажівок, гаражів, котеджів або кемпінгів.
✅ Широка сумісність (DC 12 В та 24 В, AC 110-240 В) – можна підключити до розетки, акумулятора автомобіля або портативної зарядної станції.
✅ Дистанційне керування – керування через Bluetooth-застосунок або пульт дистанційного керування, з HD-панеллю РК-дисплея для контролю температури та роботи в режимі реального часу.
✅ Тиха робота ≤35 дБ – завдяки високоякісному глушнику та паливному насосу, ідеально підходить для ночівлі в кемпері.
✅ Економія палива – споживання лише 0,16–0,45 л/год, коефіцієнт корисної дії ≥90%, обігріває площу до 20 м² цілу ніч.
✅ Покращений РК-дисплей – автоматичний режим надування, постійна температура, таймер, функція вентиляції.
✅ Безпека – захист від перегріву (280℃), короткого замикання, перевантаження, перенапруги та зворотної полярності.
Вміст набору
- 1 x універсальний дизельний обігрівач (з РК-дисплеєм)
- 1 х адаптер змінного струму
- 1 x кабель живлення постійного струму для акумулятора
- 1 х Глушник
- 1 х масляний фільтр
- 1 x вихлопна труба
- 1 x Повітрозабірна труба
- 1 х пульт дистанційного керування
- 1 x Випускна труба для повітря
- 1 х монтажний комплект
- 1 х Посібник користувача
Примітка: Рекомендується професійне встановлення. Для безпечної роботи переконайтеся, що вихлопна система виведена назовні.
Широке застосування
Компактний та легкий, цей дизельний допоміжний обігрівач ідеально підходить для автомобілів, будинків на колесах, вантажівок, човнів, будинків, гаражів, магазинів та наметів . Він швидко нагрівається, простий в експлуатації та забезпечує надійне тепло, що робить його ідеальним вибором як для мобільних, так і для стаціонарних потреб опалення.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Побутове |
| Тип використовуваного палива | дизельне паливо (солярка) |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 8000 Вт |
| Об'єм паливного бака | 5 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Вага | 8 кг |
- Ціна: 8 200 ₴










