
Зовнішній акумулятор Xiaomi 33W Power Bank 10000 (Integrated Cable) Ice Blue GL
- Готово к отправке
- Код: BHR9341GL
1 537 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh оснащений вбудованим кабелем USB-C і підтримує швидке заряджання потужністю до 33 Вт, що дає змогу швидко заряджати сучасні смартфони та інші пристрої.
КОМПАКТНІСТЬ І ПОРТАТИВНІСТЬ
Завдяки компактним розмірам та вбудованому кабелю, що перетворюється на зручний ремінець, цей акумулятор легко поміщається в руці або кишені, забезпечуючи зручність у повсякденному використанні.
ОДНОЧАСНА ЗАРЯДКА ТРЬОХ ПРИСТРОЇВ
Оснащений портами USB-C, USB-A і вбудованим кабелем, цей павербанк дає змогу заряджати до трьох пристроїв одночасно, задовольняючи потреби в енергії для смартфонів, планшетів та інших ґаджетів.
БЕЗПЕКА ТА НАДІЙНІСТЬ
Пристрій забезпечує дев'ять рівнів захисту, включно із захистом від перегрівання, короткого замикання та перенапруги, що гарантує безпеку ваших пристроїв під час заряджання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 212 г г |
| Выходные интерфейсы | USB-A; USB-C; вбудований кабель USB-C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 33 W |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Особенности | Вбудований кабель USB Type-C |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 80.9 × 65.9 × 26 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет корпуса | Ice-Blue |
- Цена: 1 537 ₴






