
Зовнішній акумулятор VEGER 10000 mAh 2A A10 (W1065)
- Готово к отправке
- Код: VG-W1065
526 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зовнішній акумулятор Veger А10 ємністю 10 000 мАг гарантує швидке заряджання пристроїв будь-коли та будь-де. Він дозволяє заряджати два пристрої одночасно.ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯВикористання високо оціненого літій-полімерного акумулятора забезпечує повільніше розрядження портативного акумулятора. Його ємність 10 000 мАг дозволяє заряджати телефон декілька разів (залежно від заряду акумулятора вашого смартфона), що робить його корисним у дорозі, коли у вас немає постійного доступу до розеток.ОДНОЧАСНЕ ЗАРЯДЖАННЯ КІЛЬКОХ ПРИСТРОЇВЧотири порти, включаючи порт micro USB, порт USB-C та два порти USB, дозволяють заряджати два пристрої одночасно, такі як смартфон, планшет, портативну консоль або навушники TWS.БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНОМінімалістичний, тонкий дизайн та легка вага роблять зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а світлодіодні індикатори повідомлять про рівень заряду вашого пристрою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VEGER |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 217 г г |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Комплект поставки | Пауербанк; кабель |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | A10 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Підтримка MagSafe | Нет |
| Розміри | 135.5 × 67 × 15 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 526 ₴









