
Зовнішній акумулятор VEGER 10000mAh LCD Display Black
- Готово до відправки
- Код: VG-W1087
601 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Зовнішній акумулятор Veger L11 ємністю 10 000 мАг гарантує швидке заряджання пристроїв будь-коли та будь-де. Він дозволяє заряджати два пристрої одночасно.
ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯ
Використання високо оціненого літій-полімерного акумулятора забезпечує повільніше розрядження. Його ємність 10 000 мАг дозволяє заряджати телефон кілька разів, що робить його корисним у дорозі, коли у вас немає постійного доступу до розеток.
ЗАРЯДЖАЙТЕ КІЛЬКА ПРИСТРОЇВ ОДНОЧАСНО
Два порти USB-A дозволяють заряджати два пристрої одночасно, такі як смартфон, планшет, портативну консоль або навушники TWS. Порти USB-C та Micro USB також дозволяють заряджати зовнішній акумулятор.
БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНО
Мінімалістичний, тонкий дизайн та легка вага роблять зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а світлодіодний дисплей показує рівень заряду пристрою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VEGER |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вага | 217 г г |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Комплект постачання | Пауербанк; кабель |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | L11 |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 135.5 × 67 × 15 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 601 ₴









