
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA74A Aspirer single port charger set(iP) White
- Готово к отправке
- Код: 6974443388657
127 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
BOROFONE BA74A Aspirer single port charger set(iP) White — класичний мережевий зарядний пристрій з одним вихідним портом та кабелем з Lightning-роз'ємом.
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA74A Aspirer має стабільні показники потужності, що забезпечує достатньо швидку зарядку пристрою і зводить до мінімуму можливі пошкодження. Порт надійно зафіксований в гнізді пристрою, розрахований на тривалу роботу, сумісний з будь-яким кабелем і дозволяє заряджати будь-який мобільний пристрій, за умови використання відповідного кабелю.Особливості:
− комплект постачається з кабелем з Lightning-роз'ємом, що підійде для зарядки iPhone та iPad.
− вихідна напруга / сила струму: 5 V / 2.1 A Макс.
− матеріал: вогнетривкий матеріал ABS + PC.
− декілька рівнів захисту, інтелектуальна ідентифікаційна мікросхема, захист від коливань напруги.
− підійде для зарядки пристроїв з Type-C та Micro-USB-роз'ємами, за умови використання відповідних кабелів.
− чудово впорається із зарядкою смартфонів, планшетів та інших ґаджетів, які не потребують вищої вихідної напруги (смарт-годинники, електронні читалки тощо).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 54 г |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Выходное напряжение | 5 V В |
| Выходная мощность | 10.5 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | Lightning |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | BA74A Aspirer |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 127 ₴








