
Зовнішній акумулятор HOCO J101 Astute 22.5W fully compatible power bank(10000mAh) White
- Готово к отправке
- Код: 6931474782489
501 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Зовнішній акумулятор HOCO J101 Astute забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 10 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений двома вхідними портами (Type-C та Micro-USB) та трьома вихідними портами (2 × USB-A та 1 × Type-C), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Акумулятор HOCO J101 Astute стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 230 г г |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Вхід | Micro-USB: 5 V / 3 A; 9 V / 2 A; 12 V / 1.5 A; Type-C: 5 V / 2.4 A: 9 V / 2 A; 12 V / 1.5 A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Кабель | USB-A/Micro-USB |
| Комплект поставки | Пауербанк; кабель |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Материал | ABS + PC |
| Модель Power bank | J101 Astute |
| Особенности | з LED індикатором |
| Мощность | 22.5 W Вт |
| Назначение | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 140 × 68 × 16 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
| Цвет корпуса | White |
- Цена: 501 ₴





