
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C134A Solid single-port charger set (iP) (EU) Black
- Готово к отправке
- Код: 6942007621311
126 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій HOCO C134A Solid single-port charger set (iP) (EU) Black — це пристрій під зарядку для телефону, для планшета, для портативних пристроїв, якими ви користуєтесь. В комплект входить кабель USB-A – Lightning довжиною 1 м.Пристрій забезпечить потрібну потужність та силу струму, допоможе максимально довго зберегти працездатність акумулятора та зарядить ваш пристрій у найкоротші терміни. Якщо потрібно, його можна використовувати і для інших гаджетів, головне — враховуйте сумісність портів та параметри енергії.З джерелом енергії точно не буде проблем, потужність зарядки HOCO C134A Solid складає 12 Вт. Разом із вихідною силою струму 2.4A це надасть максимально швидку зарядку пристрою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 53 г г |
| Вихід | 2.4 A |
| Выходное напряжение | 5 V В |
| Выходная мощность | 12 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | Lightning |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | C134A Solid |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 126 ₴




