
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C134A Solid single-port charger set (Type-C) (EU) Black
- Готово к отправке
- Код: 6942007621359
125 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Мережевий зарядний пристрій HOCO C134A Solid single-port charger set (Type-C) (EU) Black — це пристрій під зарядку для телефону, для планшета, для портативних пристроїв, якими ви користуєтесь. В комплект входить кабель USB-A – Type-C довжиною 1 м.
Пристрій забезпечить потрібну потужність та силу струму, допоможе максимально довго зберегти працездатність акумулятора та зарядить ваш пристрій у найкоротші терміни. Якщо потрібно, його можна використовувати і для інших гаджетів, головне — враховуйте сумісність портів та параметри енергії.
З джерелом енергії точно не буде проблем, потужність зарядки HOCO C134A Solid складає 12 Вт. Разом із вихідною силою струму 2.4A це надасть максимально швидку зарядку пристрою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Вид | Зарядное устройство |
| Назначение | Для планшета |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 53 г г |
| Вихід | 2.4 A |
| Выходное напряжение | 5 V В |
| Выходная мощность | 12 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | C134A Solid |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 125 ₴




