
Бездротові навушники ACEFAST W4 true wireless earbuds with phone stand Black
- Готово к отправке
- Код: 6974316285014
725 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бездротові навушники ACEFAST W4 true wireless earbuds with phone stand вирізняються глибоким шумопоглинанням, чистим професійним звучанням та надлегким дизайном, який ідеально пасує до активного ритму життя.ЗАРЯДНИЙ ЧЕХОЛ-ПІДСТАВКА ДЛЯ ТЕЛЕФОНА
Блокування одним клацанням, три регульовані кути нахилу, підтримка вертикального та горизонтального розміщення смартфона.УЛЬТРАКОМПАКТНА КОНСТРУКЦІЯ ВНУТРІШНЬОКАНАЛЬНИХ НАВУШНИКІВ
Зручні для тривалого носіння без дискомфорту.УЛЬТРАТОНКИЙ І КОМПАКТНИЙ ДИЗАЙН КОРПУСУ
Легко транспортується та поміщається у кишені.ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ IPX4
Підходять для використання на вулиці за будь-якої погоди.ІІ-ШУМОПРИДУШЕННЯ ПІД ЧАС ДЗВІНКІВ
Фільтрує сторонні шуми та забезпечує чисте звучання голосу.ДО 28 ГОДИН РОБОТИ ВІД АКУМУЛЯТОРА
Тривалий час відтворення з кейсом для активного щоденного використання.ШВИДКА ЗАРЯДКА 10 ХВ — 2 ГОДИНИ РОБОТИ
Можливість швидко підзарядити й продовжити користуватися.ПОТУЖНЕ ЗВУЧАННЯ 10 ММ ДРАЙВЕРІВ
Ультратонка композитна мембрана забезпечує насичене та професійне звучання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Вид наушников | Вакуумные |
| Микрофон | Встроенный |
| Страна производитель | Китай |
| Тип разъема | Bluetooth 5.4 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 350 mAh |
| Вес | 37.6 г г |
| Конструкція мікрофона | Вакуумні / внутрішньоканальні |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | ABS + PC |
| Матеріал амбушурів | Силікон |
| Модель навушників | W4 |
| Наявність активного шумозаглушення | Технологія активного шумопоглинання ENC |
| Радиус действия | до 10 м |
| Розміри | 57 × 57 × 24 мм |
| Цвет | Black |
| Час роботи, год | 7 |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 725 ₴







