-5% з кодом КОЛОНКИ

Саундбар Xiaomi Redmi TV Soundbar Black
- Готово к отправке
- Код: MDZ-34-DA
2 345 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Саундбар Xiaomi Redmi TV Soundbar Black — ідеальний звук спеціально для телевізорів.Redmi TV Sound Bar виконаний в класичному чорному матовому кольорі, його корпус відрізняється розмашистістю рис і простотою ліній, що дозволяє органічно вписатися в будь-який інтер'єру. Створена професіоналами акустична конструкція подарує небачений раніше рівень насолоди якістю звучання.ЕФЕКТ ПРИСУТНОСТІДИВІТЬСЯ ЯК У СПРАВЖНЬОМУ КІНОТЕАТРІНеперевершену чистоту і життєвість звучанню надають повночастотні динаміки, що працюють під управлінням особливих звукових алгоритмів власної розробки. Разом з саундбаром Redmi у себе вдома ви будете почувати себе як в справжньому кінотеатрі.ПРОФЕСІЙНЕ КАЛІБРУВАННЯ ЗВУЧАННЯ ІНЖЕНЕРАМИУ професійних інженерів-акустиків пішла не одна сотня годин, щоб вичавити з саундбара Redmi ідеально чисте, збалансоване і живе звучання.БЕЗЛІЧ СПОСОБІВ ПІДКЛЮЧЕННЯЗ КАБЕЛЕМ АБО БЕЗ — ЯК ВАМ ЗРУЧНОЗавдяки підтримці підключення по Bluetooth 5.0 саундбар Redmi не потрібно сковувати зайвими проводами. Крім того, незмінна підтримка підключення по S/PDIF і AUX дозволяє гармонійно вбудувати його в існуючу аудіосистему без зайвого клопоту і метушні з кабелями.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Вид товара | Саундбар |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | Bluetooth 5.0; AUX; S/PDIF |
| Вес | 1.5 кг г |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Модель колонки | Redmi TV |
| Мощность | 30 W Вт |
| Розміри | 780 × 64 × 63 мм |
| Тип | Саундбар |
| Тип питания | 95189 |
| Цвет | Black |
- Цена: 2 345 ₴






