
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C141A Smart dual-port charger set(Type-C) White
- Готово к отправке
- Код: 6942007627917
134 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Мережевий зарядний пристрій HOCO C141A Smart dual-port charger set(Type-C) має зручний, вогнетривкий та міцний корпус з двома портами USB, які дозволяють заряджати одночасно два пристрої. Сила струму становить 2.1А, МЗП забезпечує достатньо швидкий та стабільний заряд. Завдяки вбудованому смарт-чипу девайс автоматично ідентифікує підключений пристрій та видає необхідну потужність заряду, що робить процес безпечним для батареї вашого ґаджета.
Крім того, HOCO C141A Smart гарантує захист від перегрівання, перезаряджання та короткого замикання. Сумісний з більшістю сучасних мобільних пристроїв, тому однаково добре заряджатиме Android-смартфон та планшет, TWS-гарнітуру тощо.
В комплекті до зарядного пристрою входить еластичний кабель живлення USB-A – Type-C довжиною 1 метр. Кабель не зменшує потужність зарядного пристрою та забезпечує достатню швидкість передачі даних при синхронізації між різними ґаджетами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Количество USB-портов | 2 |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 59 г |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Мoдель | C141A |
| Сила выходного тока | 2.1 A |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип разъема | 2 × USB-A |
| Цвет | white |
- Цена: 134 ₴




