
Бездротові навушники HOCO EW78 True wireless stereo headset White
- Готово до відправки
- Код: 6942007631808
376 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротові навушники HOCO EW78 надають незрівнянну якість звуку та гарантують свободу без проводів. Ідеально підходять для складних умов (наприклад, тренування) та для повсякденного використання. Навушники маленькі та легкі, що робить комплект ідеальним для багатогодинного використання, не навантажуючи вуха. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку та запобігає випаданню навушників.
Особливості бездротових навушників HOCO EW78:
1. Завдяки підтримці версії Bluetooth 5.4 навушники миттєво з’єднуються з широким спектром пристроїв та забезпечують безпрецедентну якість зв’язку.
2. Високоякісне звучання для справжніх меломанів: глибокі баси і кристально чисті високі частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
3. Компактний та зручний дизайн, який ідеально підходять для тривалого використання. Навушники зручно сидять у вухах, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
4. Сенсорне керування дозволяє перемикатися між треками, регулювати гучність та приймати дзвінки без необхідності діставати пристрій.
5. Працюють до 4 годин у режимі прослуховування музики або спілкування.
6. Кейс для навушників не тільки захищає та заряджає їх, але й має елегантний дизайн з LED-індикатором, який відображає рівень заряду.
7. Ємність акумулятора: 300 mAh — зарядний кейс, 30 mAh — навушники.
Особливості бездротових навушників HOCO EW78:
1. Завдяки підтримці версії Bluetooth 5.4 навушники миттєво з’єднуються з широким спектром пристроїв та забезпечують безпрецедентну якість зв’язку.
2. Високоякісне звучання для справжніх меломанів: глибокі баси і кристально чисті високі частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
3. Компактний та зручний дизайн, який ідеально підходять для тривалого використання. Навушники зручно сидять у вухах, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
4. Сенсорне керування дозволяє перемикатися між треками, регулювати гучність та приймати дзвінки без необхідності діставати пристрій.
5. Працюють до 4 годин у режимі прослуховування музики або спілкування.
6. Кейс для навушників не тільки захищає та заряджає їх, але й має елегантний дизайн з LED-індикатором, який відображає рівень заряду.
7. Ємність акумулятора: 300 mAh — зарядний кейс, 30 mAh — навушники.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Мікрофон | Вбудований |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип підключення | Бездротові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | навушники — 30 mAh, кейс — 300 mAh |
| Вага | 40 г г |
| Конструкція | Вбудований в корпус навушників |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | EW78 |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумопоглинання |
| Особливості | Сенсорне керування |
| Призначення | Телефону |
| Радіус дії | до 10 м |
| Розміри | 49 × 46 × 20.2 мм |
| Колір | white |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
- Ціна: 376 ₴







