
Мережевий зарядний пристрій HOCO C141A Smart dual-port charger White
- Готово к отправке
- Код: 6942007627856
111 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Мережевий зарядний пристрій HOCO C141A Smart dual-port charger має зручний, вогнетривкий та міцний корпус з двома портами USB, які дозволяють заряджати одночасно два пристрої. Сила струму становить 2.1А, МЗП забезпечує достатньо швидкий та стабільний заряд. Завдяки вбудованому смарт-чипу девайс автоматично ідентифікує підключений пристрій та видає необхідну потужність заряду, що робить процес безпечним для батареї вашого ґаджета.
Крім того, HOCO C141A Smart гарантує захист від перегрівання, перезаряджання та короткого замикання. Сумісний з більшістю сучасних мобільних пристроїв, тому однаково добре заряджатиме Android-смартфон та планшет, iPhone та iPad, TWS-гарнітуру тощо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Количество USB-портов | 2 |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 35 г г |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Мoдель | C141A |
| Сила выходного тока | 2.1 A |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип разъема | 2 × USB-A |
| Цвет | white |
- Цена: 111 ₴





