
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO CS11A Ocean single port charger set(Type-C) White
- Готово к отправке
- Код: 6942007603614
123 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (95) 349-00-25
HOCO CS11A Ocean single port charger set(Type-C) — це практичний, компактний аксесуар, який відрізняється підтримкою швидкої зарядки та винятковою надійністю, а також йде в комплекті з кабелем Type-C довжиною 1 м.
Аксесуар реалізований в ергономічному дизайні, що у поєднанні невеликими розмірами та здатністю працювати від мереж з напругою від 100 V до 240 V робить його чудовим вибором для використання як вдома, так і під час подорожей. Його приємна на дотик поверхня та заокруглені бічні грані внесуть додаткову зручність у повсякденну експлуатацію. Корпус пристрою надійно зібраний, виготовлений із міцного, вогнестійкого полікарбонату, що гарантує захист внутрішніх електронних компонентів від негативного зовнішнього впливу.
Модель забезпечена багаторівневою системою захисту від перегріву, короткого замикання, перевантаження та стрибків напруги, оснащена вилкою європейського стандарту та одним роз'ємом USB.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 56 г |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | ABS + PC |
| Мoдель | CS11A Ocean |
| Сила выходного тока | 2.1 A |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип разъема | USB Type-A |
| Цвет | white |
- Цена: 123 ₴




