
Бездротові навушники HOCO EQ24 Estrella wireless BT headset Midnight Black
- Готово к отправке
- Код: 6942007647786
435 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Повну свободу під час руху та ідеальний звук подарують користувачам TWS-навушники HOCO EQ24 Estrella. Компактна конструкція і мініатюрна вага абсолютно не сковують рухи, гарнітура не заважає під час експлуатації, при цьому стабільно фіксується у вухах. Як і інші гаджети цього типу, TWS-гарнітура радує абсолютною відсутністю штекерів і наголов'я, а отже, аксесуар не стримуватиме ваші рухи або, наприклад, не заважатиме вам під час тренувань або активного відпочинку. Навушники бездротові HOCO EQ24 Estrella з поліпшеною системою енергозбереження працюють до 7 годин в активному режимі використання.
Зарядний кейс оснащений акумулятором на 320 мАг, а самі навушники обладнані акумуляторами на 40 мАг кожен і дозволяють насолоджуватися улюбленими треками до 7 годин (при 70% гучності) без заряджання.
Аксесуар легко приєднується до будь-якого смартфона за допомогою Bluetooth 5.4. Радіус дії сягає до 10 м.
HOCO EQ24 Estrella — чудовий аксесуар для щоденного використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Вакуумные |
| Тип подключения | Bluetooth |
| Тип разъема | Bluetooth 5.4 |
| Материал амбушюра | Силикон |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Микрофон | Встроенный |
| Радиус действия | 10 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Розміри | 61 × 48 × 27 мм |
| Ємність акумулятора | 320 mAh |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | EQ24 Estrella |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумопоглинання |
| Время работы от аккумулятора | 7 год |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
| Материал корпуса | Пластик |
- Цена: 435 ₴



