
Навушники ігрові HOCO W112 Pure headphones Black
- Готово до відправки
- Код: 6942007645041
477 ₴
- +380 (95) 349-00-25
HOCO Pure W112 – це стильні дротові навушники, які забезпечують високу якість звуку, зручність та функціональність. Оснащені 40-мм динаміками для чистого та насиченого звучання, а всеспрямований мікрофон гарантує чітку передачу голосу без спотворень.
ЧИСТИЙ ТА НАСИЧЕНИЙ ЗВУК
40-мм динаміки забезпечують потужні баси та чисті високі частоти, дозволяючи поринути в атмосферу гри або насолодитися музикою без спотворень.
ГНУЧКИЙ МІКРОФОН ІЗ ПОВОРОТОМ 270°
Всеспрямований мікрофон із можливістю регулювання положення дозволяє налаштувати його так, як зручно користувачеві. Це забезпечує якісну передачу голосу без сторонніх шумів.
СУМІСНІСТЬ ІЗ РІЗНИМИ ПРИСТРОЯМИ
Навушники підключаються через стандартний роз'єм 3,5 мм, а в комплекті йде адаптер для ПК та ноутбуків із роздільними аудіовходами.
КОМФОРТ ПРИ ТРИВАЛОМУ ВИКОРИСТАННІ
Легка конструкція, м'які амбушюри та зручне наголів'я дозволяють використовувати навушники протягом тривалого часу без дискомфорту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навушників | Накладні |
| Тип підключення | Провідні |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Довжина кабелю | 1.8 м |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Мікрофон | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Гнучкий мікрофон із поворотом 270° |
| Розміри | 190×166×68,8 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | W112 Pure |
| Кабель | Вбудований у корпус навушників |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумопоглинання |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Імпеданс (опір) | 32 Ом |
- Ціна: 477 ₴








