
Зовнішній акумулятор Baseus Blade Power Digital Display Fast Charging Power Bank HD Edition 20000mAh 100W Black PPBL000301
- Готово до відправки
- Код: PPBL000301
3 745 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Оновлена HD версія Blade серії зовнішнього акумулятора Baseus
У HD версії зовнішнього акумулятора вдалося значно зменшити розміри та вагу пристрою, а саме на 17% компактніший і на 10% легше стандартної версії.
Це продукт, який здивує вас своєю обробкою.
Товщина пристрою менше 20 мм, але він відрізняється великою ємністю - до 20 000 мА*год і потужною максимальною потужністю 100 Вт. Потужність пристрою дозволяє заряджати ноутбуки, що підтримують заряджання потужністю до 100 Вт.
Сучасні рішення, які ви оціните
Пристрій гарантує швидке заряджання підключеного обладнання. Це означає, що за кілька хвилин ви зможете зарядити свій телефон до максимального рівня заряду батареї. На передній частині повербанку також є цифровий екран. З його допомогою можна точно перевірити, скільки відсотків енергії залишилося у пристрої. Це істотне полегшення, завдяки якому при необхідності ви зможете підзарядити гаджет і використовувати його знову, не турбуючись, що він швидко розрядиться.
Високий рівень безпеки
Блок живлення Baseus оснащений рядом заходів безпеки для захисту обладнання під час заряджання. По-перше, це система захисту від перезаряджання пристрою, а також перегріву. Завдяки ним ви можете бути впевнені, що ваш телефон не зашкодить під час заряджання.
Зовнішній акумулятор Baseus на 100W і об'ємом 20 000mAh має суперкомпактний дизайн і робить цю модель дуже зручною для перенесення. Завдяки 4 виходам він може одночасно заряджати декілька пристроїв.
Цифровий дисплей, який показує, скільки енергії залишилося. Зовнішній акумулятор легко взяти на борт літака.
У HD версії зовнішнього акумулятора вдалося значно зменшити розміри та вагу пристрою, а саме на 17% компактніший і на 10% легше стандартної версії.
Це продукт, який здивує вас своєю обробкою.
Товщина пристрою менше 20 мм, але він відрізняється великою ємністю - до 20 000 мА*год і потужною максимальною потужністю 100 Вт. Потужність пристрою дозволяє заряджати ноутбуки, що підтримують заряджання потужністю до 100 Вт.
Сучасні рішення, які ви оціните
Пристрій гарантує швидке заряджання підключеного обладнання. Це означає, що за кілька хвилин ви зможете зарядити свій телефон до максимального рівня заряду батареї. На передній частині повербанку також є цифровий екран. З його допомогою можна точно перевірити, скільки відсотків енергії залишилося у пристрої. Це істотне полегшення, завдяки якому при необхідності ви зможете підзарядити гаджет і використовувати його знову, не турбуючись, що він швидко розрядиться.
Високий рівень безпеки
Блок живлення Baseus оснащений рядом заходів безпеки для захисту обладнання під час заряджання. По-перше, це система захисту від перезаряджання пристрою, а також перегріву. Завдяки ним ви можете бути впевнені, що ваш телефон не зашкодить під час заряджання.
Зовнішній акумулятор Baseus на 100W і об'ємом 20 000mAh має суперкомпактний дизайн і робить цю модель дуже зручною для перенесення. Завдяки 4 виходам він може одночасно заряджати декілька пристроїв.
Цифровий дисплей, який показує, скільки енергії залишилося. Зовнішній акумулятор легко взяти на борт літака.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Black |
| Призначення | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ноутбуків тощо |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | 162×143×18 мм |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Індикація | дисплей |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | PPBL000301 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 4 |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Вхід | USB Type-C |
| Загальна потужність | 100 W |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Роз'єми | Type-C |
| Вихідний роз’єм 2 | 2 × USB |
| Способ зарядки | мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Потужність електродвигуна | 100 W |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
- Ціна: 3 745 ₴








