-5% з кодом КОЛОНКИ

Колонка WUW-R213 Black
- Готово к отправке
- Код: R213
220 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колонка WUW-R213 використовує Bluetooth для бездротового відтворення музики на відстані до 10 м. Вбудований акумулятор дає змогу близько 2–3 годин насолоджуватися якісною музикою або іншим аудіоконтентом. Сама батарея заряджається 1–2 години.
Особливістю моделі є барвисте LED-підсвічування, яке приємне для очей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 78 мм |
| Высота | 62 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | LED-підсвітка |
| Цвет | Black |
| Час заряджання | 1 – 2 год |
| Ємність акумулятора | 400 mAh |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | R213 |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Габарити | 78 × 62 мм |
| Время работы от аккумулятора | 2 – 3 год |
| Основные атрибуты | |
| Тип питания | Аккумулятор |
- Цена: 220 ₴


