
Накопичувач SSD Kingston KC600 256GB 2.5" SATAIII
- Готово до відправки
- Код: SKC600/256G
4 328 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
KC600 від компанії Kingston - це твердотілий накопичувач (SSD) повнофункціональної ємності, розроблений для забезпечення виняткової продуктивності і функціональної ефективності системи. Він відрізняється безпрецедентно малим часом початкового завантаження, а також високою швидкістю завантаження і передачі даних. Накопичувач поставляється в 2,5-дюймовому форм-факторі і оснащений інтерфейсом SATA 3.0 з зворотною сумісністю. У накопичувачі KC600 застосовується новітня технологія пам'яті 3D TLC NAND з підтримкою комплексного пакету безпеки, який включає 256-бітове апаратне шифрування AES, TCG Opal і eDrive. Накопичувач відрізняється швидкістю читання / запису до 550/520 МБ / с і дозволяє ефективно зберігати дані. Він поставляється в пакетному комплекті, який забезпечує все необхідне для безперебійної і простої установки і модернізації в настільному комп'ютері і ноутбуці. Включає в себе тільки накопичувач, в комплект не входить програмне забезпечення для клонування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Швидкість запису | 500 Мб/сек |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Вага | 40 г г |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Мoдель | KC600 |
| Об'єм накопичувача | 256 GB GB |
| Розміри | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Тип елементів пам'яті | 3D NAND TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
- Ціна: 4 328 ₴


