
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS24A Puerto single-port PD25W charger (EU) Black
- Готово к отправке
- Код: 6942007639750
143 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS24A Puerto оснащений портом Type-C для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 25 Вт. Є підтримка протоколів швидкої зарядки PD25W, QC, FCP, AFC. Корпус виконаний з якісного ABS-пластику. Компактний розмір (82,2 × 44 × 27,5 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 46 г г |
| Выходная мощность | 25 W Вт |
| Выходное напряжение (output) | 5 V; 9 V; 12 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Зарядний пристрій; документація |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Цвет | 7073 |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 25 W |
- Цена: 143 ₴







