
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C148A Charm single port PD30W charger set (C to iP) (EU) White
- Готово к отправке
- Код: 6942007630313
293 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Мережевий зарядний пристрій Hoco C148A — це високотехнологічний адаптер, створений для ефективного заряджання сучасних гаджетів. Підтримка найпоширеніших протоколів швидкого заряджання визначає його універсальність, а компактні розміри забезпечать зручне повсякденне використання.
ОСОБЛИВОСТІ:
− Практична форма із заокругленими ребрами та приємною на дотик поверхнею.
− Компактні розміри та невелика вага.
− Вилка стандарту EU з якісним нікельованим покриттям.
− Корпус із надійної комбінації ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату.
− Сучасний роз'єм Type-C з максимальною потужністю на виході 30W (5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A).
− Підтримка технології PPS з напругою 3.3-16V за потужності струму 2A.
− Підтримка швидкого заряджання за протоколами PD, QC3.0, FCP, AFC.
− Багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження, стрибків напруги та короткого замикання.
− Комплектується кабелем Type-C — Lightning завдовжки 1 метр.
Зарядний пристрій Hoco C148A виконаний у повній відповідності до 99% сучасних портативних гаджетів. Воно поєднує передові технології, надійність і практичність, задовольняючи найвищі вимоги користувачів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 76 г г |
| Выходная мощность | 30 W Вт |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.8 A; 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій; кабель |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | C148A charger set (C to iP) |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Быстрая зарядка | Power Delivery |
- Цена: 293 ₴








