-5% з кодом КОЛОНКИ

Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker Blue
- Готово к отправке
- Код: 6942007636568
644 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker Blue — унікальний пристрій, що поєднує якісне звучання з атмосферним магнітним світильником. Модель виділяється своєю оригінальною реалізацією та насиченим, деталізованим звуком, який забезпечується динаміком діаметром 45 мм з потужністю 5 Вт.
Надійно зібраний корпус аксесуара виконаний у формі циліндра, виготовлений із міцного пластику, його прозора зовнішня оболонка захищає внутрішній освітлювальний елемент та надає можливість огляду на всі 360°. Динамік розташований в посиленому торці колонки, біля основи знаходяться кнопки управління.
Колонка HOCO BS64 Rocker оснащена модулем Bluetooth 5.4, мікрофоном та FM-приймачем. Вбудований акумулятор ємністю 1200 mAh дозволяє їй працювати протягом 3 годин.
Яскраве LED-підсвічування може працювати в 3 різних режимах яскравості. Пристрій комплектується кабелем для заряджання та інструкцією.
Портативна акустика HOCO BS64 Rocker підтримує бездротове з'єднання Bluetooth 5.4 у радіусі десяти метрів. Також є режими відтворення аудіо з TF-картки пам'яті. Не забуваємо і про функцію FM-радіо, якою можна скористатися, якщо є достатня потужність радіосигналу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Интерфейс | Bluetooth 5.4; FM; TF; TWS |
| Вес | 375 г г |
| Габарити | 85 × 85 × 90 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | BS64 Rocker |
| Мощность электродвигателя | 5 W |
| Особенности | LED-підсвітка |
| Тип | Портативные |
| Цвет | Синий |
| Час заряджання | 2 – 3 год |
| Время работы от аккумулятора | 3 |
- Цена: 644 ₴






