
Зовнішній акумулятор ACEFAST M13 PD22.5W power bank with cable 10000mAh Black
- Готово к отправке
- Код: 6974316283959
663 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зовнішній акумулятор ACEFAST M13 PD22.5W з вбудованим кабелем, 10000 mAh, Black — це компактний та потужний павербанк, призначений для швидкої та ефективної зарядки ваших пристроїв.
УНІВЕРСАЛЬНИЙ У ВИКОРИСТАННІ
Цей павербанк забезпечує швидку та безпечну зарядку ваших пристроїв завдяки підтримці сучасних протоколів швидкої зарядки. Вбудований USB-C кабель додає зручності, дозволяючи заряджати пристрої без потреби в додаткових кабелях. Цифровий LED-дисплей інформує про поточний рівень заряду, що допомагає своєчасно поповнювати енергію павербанка.
ДИЗАЙН
Завдяки компактним розмірам та легкій вазі, ACEFAST M13 є ідеальним супутником у подорожах та повсякденному використанні, забезпечуючи надійне джерело енергії для ваших гаджетів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Вес | 185 г г |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | Алюмінієвий сплав + PC |
| Мoдель | M13 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Назначение | для телефонів і планшетів |
| Разъемы | Type-C |
| Розміри | 106 × 68.5 × 19 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Упаковка | Индивидуальная |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
| Цвет | 7073 |
| Час заряджання | 1 год |
- Цена: 663 ₴






