Новинка

Гамак одномісний для саду та пляжу 200x100 см. Garden Line HAM3323 Червоний
- Готово до відправки
- Код: HAM3323
410 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гамак Garden Line HAM3330 200x100 см Червоний
- Матеріал: Тканина
- Колір: Різнокольоровий, Червоний
- Ширина: 200 см
- Глибина: 100 см
- Кількість місць: Одномісні
- Подушки для сидінь: Без подушок
- Вид: Гамак
- Категорія:
Опис
Гамак з модним візерунком у смужку з переважанням синього кольору.
Характеристики:
- Розмір гамака: 200х100 см
- Матеріал: бавовна, поліестер
- Максимальне навантаження: 150 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden Line |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гамака | Одномісний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Ширина ложа | 1000 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 410 ₴








