
Накопичувач SSD Apacer AS350 256GB 2.5" 7mm SATAIII Standard
- Готово до відправки
- Код: AP256GAS350-1
2 413 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Apacer AS350 256GB 2.5" 7mm SATAIII Standard — твердотільний накопичувач Apacer. Він використовує нове покоління інтерфейсу SATA III і забезпечує швидкість передачі 6 Гбіт/с, що дозволяє досягати швидкості читання/запису до 560/540 МБ/с. НОМЕР ОДИН ДЛЯ ОНОВЛЕННЯ КОМП’ЮТЕРА Завантаження та виконання програми на комп’ютері відбуватимуться лише за кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню Apacer SSD Utility користувачі можуть без додаткових витрат відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків. ЧУДОВА ПРОДУКТИВНІСТЬ З ОПТИМІЗОВАНОЮ ДОВГОВІЧНІСТЮ ТА СТАБІЛЬНІСТЮ AS350 має подовжений термін служби з покращеною стабільністю роботи, зберігаючи постійну продуктивність навіть після багатьох років використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Швидкість зчитування | 560 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Total Bytes Written | 180 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Час напрацювання на відмову | 1500000 |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Мoдель | AS350 Standard |
| Об'єм накопичувача | 256 GB GB |
| Розміри | 100 × 69.85 × 6.9 мм |
| Швидкість записування | 540 Mb/s Мб/сек |
| Тип елементів пам'яті | 3D NAND TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 2 413 ₴





