
Смарт-годинник HOCO Y23 51mm. 300 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Black
- Готово к отправке
- Код: 6942007634878
871 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Hoco Y23 — спортивний смартгодинник для контролю активності з функцією дзвінків, пилу та вологозахисту IP67, підтримкою підрахунку кроків, моніторингу сну, прогнозу погоди в режимі реального часу та інших функцій.Розумний годинник Hoco Y23 — сучасний пристрій, який створений для активних людей. Вони відстежують щоденні фізичні показники і дозволяють залишатися на зв'язку завдяки функції прийому дзвінків. Також годинник має функцію моніторингу серцевого ритму, трекінг активності.Яскравий сенсорний дисплей та зручний інтерфейс допомагають легко керувати та переглядати дані.ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:− допомагають стежити за пульсом під час тренувань та відпочинку;
− виконують функцію крокоміра, вважають спалені калорії та фізичну активність протягом дня;
− гарантують надійний захист від пилу та бризок води.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Умные часы |
| Совместимость с | Android, IOS |
| Тип дисплея | Цветной |
| Материал ремешка | Силикон |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Вес | 100 мг |
| Пол | Унисекс |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 2.02 дюйм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | Y23 Smart |
| Габарити | 50 × 40 × 15 мм |
| Время работы от аккумулятора | до 7 днів |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Функции | IP67, крокомір, рахування калорій, мультиспортивний режим, моніторинг серцебиття, кров’яного тиску, рівня кисню в крові, Bluetooth-дзвінки тощо |
| Розмір дисплею | 2.02" |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth 5.3 |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Спосіб зарядки | бездротовий |
| Флеш пам’ять | 128 Mb |
| Объем оперативной памяти | 128 KB |
- Цена: 871 ₴




