
Мережевий зарядний пристрій Ulanzi Vijim HT005 DC Power Adapter for 40W Pro / RGB Light EU Plug (UV-L075 HT005 )
- Готово до відправки
- Код: L075
772 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ulanzi HT005 — це не просто звичайний адаптер. Це ключ до покращення продуктивності ваших світлодіодних студійних ламп Ulanzi. Розроблений з урахуванням потреб професіоналів, HT005 готовий підняти ваш досвід фотографії та відео до стандартів світового класу. ОСОБЛИВОСТІ: • Вихідна потужність 64,98 Вт (19 В/3,42 А): щоб ваші лампи працювали яскраво. • Сумісність: розроблено спеціально для ламп Ulanzi 40W PRO і 40W RGB. • Підтримує вхідну напругу 100–240 В: можна використовувати в усьому світі, не турбуючись про відмінності в електричних системах. Частота 50/60 Гц стабільно працює в усіх країнах. • Шнур живлення змінного струму довжиною 1,2 метра: дає вам свободу в розміщенні пристрою. Перехідний кабель довжиною 1,5 метра збільшує гнучкість встановлення та використання. • Виготовлений із міцних матеріалів: гарантовано прослужить довго. • Максимальна безпека: підтверджено сертифікатом безпеки та якості 3C, що гарантує спокій та упевненість під час використання вашого освітлювального обладнання. З Ulanzi HT005 ви відчуєте найплавніше та найефективніше світлодіодне студійне освітлення. Незалежно від того, новачок ви чи професіонал, який потребує високоякісного обладнання, HT005 готовий задовольнити всі ваші потреби. Виведіть свою роботу на новий рівень з Ulanzi HT005 сьогодні та відчуйте силу стабільного, надійного світла. Готовий до всіх ваших проектів та творчих ідей!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 294 г ± 30 г г |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 64.98 W Вт |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.7 А; 50/60 Hz |
| Вихідна напруга (output) | 19 V |
| Довжина кабелю | 2.7 м |
| Комплект постачання | Адаптер живлення; кабель живлення EU Plug |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | HT005 |
| Особливості | Індикатор роботи |
| Сила вихідного струму | 19 V / 3.42 A |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 772 ₴






