-5% з кодом КОЛОНКИ

Портативна колонка HOCO HC22 Auspicious sports BT speaker Black
- Готово до відправки
- Код: 6931474798862
459 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HOCO HC22 Auspicious sports BT speaker Black — компактна портативна колонка, яка ідеально підходить для занять спортом та подорожей. Стильна форма, маленькі габарити та акуратний ремінець дозволяють брати її з собою та використовувати за будь-якої можливості. Зручна та ергономічна конструкція пристрою дозволяє покласти стовпчик у сумку, кишеню або повісити на карабін.
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
Колонка сумісна з багатьма пристроями та підтримує різні типи підключення: Bluetooth, FM, картку TF, U-диск. Бездротовий зв'язок за технологією Bluetooth 5.2 забезпечує якісну передачу музичного сигналу.
ДО 4 ГОДИН АВТОНОМНОЇ РОБОТИ
Пристрій працює від акумулятора, якого вистачає до 4 годин без підзарядки. Відновлення заряду триває дві години, і ви можете насолоджуватися улюбленими треками в чистому та якісному звучанні.
СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Виріб виглядає стильно та сучасно, тому підійде кожному активному користувачеві. HOCO HC22 Auspicious — чудовий вибір для занять бігом, фітнесом або активним відпочинком. З легкістю поєднуйте заняття спортом із улюбленими треками.
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
Колонка сумісна з багатьма пристроями та підтримує різні типи підключення: Bluetooth, FM, картку TF, U-диск. Бездротовий зв'язок за технологією Bluetooth 5.2 забезпечує якісну передачу музичного сигналу.
ДО 4 ГОДИН АВТОНОМНОЇ РОБОТИ
Пристрій працює від акумулятора, якого вистачає до 4 годин без підзарядки. Відновлення заряду триває дві години, і ви можете насолоджуватися улюбленими треками в чистому та якісному звучанні.
СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Виріб виглядає стильно та сучасно, тому підійде кожному активному користувачеві. HOCO HC22 Auspicious — чудовий вибір для занять бігом, фітнесом або активним відпочинком. З легкістю поєднуйте заняття спортом із улюбленими треками.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | 7073 |
| Тип | Портативні |
| Час заряджання | 2 роки |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | HC22 |
| Тип товару | Портативна колонка |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.2; FM; TF-карта; USB-флешка; AUX; TWS |
| Радіус дії | до 10 м |
| Габарити | 95 х 95 х 45 мм |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки |
| Потужність електродвигуна | 5 W |
- Ціна: 459 ₴




