
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS11A Ocean single port charger Black
- Готово к отправке
- Код: 6942007603546
102 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS11A Ocean оснащений портом USB-A для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, навушниками, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 10,5 Вт. Корпус виготовлений з якісного ABS-пластику та PC, який не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його безпечним у використанні. Компактний розмір (75 × 41 × 32 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Количество USB-портов | 1 |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 36 г |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Выходная мощность | 10.5 W Вт |
| Вхід | 100-240 V; 0.3 A; 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | CS11A Ocean |
| Сила выходного тока | 2.1 A / 5 V |
| Тип назначения | Мережевий зарядний пристрій |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 102 ₴





