
Зовнішній акумулятор ACEFAST M7 PD30W power bank with cable 10000mAh, Black
- Готово к отправке
- Код: 6974316283379
928 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зовнішній акумулятор ACEFAST M7 з вбудованим кабелем USB-C забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Елегантний корпус з полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним. Ємність 10 000 мАг забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Цифровий LED-дисплей дозволяє легко стежити за рівнем заряду, а спеціальний індикатор вказує на активність режиму швидкого заряджання. Завдяки підтримці протоколів швидкого заряджання PPS / PD2.0 / PD3.0 / QC4+ / QC3.0 / QC2.0 / AFC / FCP / SCP цей акумулятор стає універсальним рішенням для будь-якого користувача. Компактні розміри та мала вага роблять його зручним для повсякденного використання та перенесення. Акумулятор ACEFAST M7 стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Особенности | Встроенный кабель |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З дисплеєм |
| Вес | 208 г г |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхідні інтерфейси | 2 × Type-C |
| Гарантія в місяцях | 18 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 30 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | M7 |
| Назначение | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 105 × 53 × 25.5 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 928 ₴







