
Етикетки NIIMBOT T14*50-130 PUPPY B Color For D11/D110/D101/H1S (A2A68001101)
- Готово до відправки
- Код: A2A68001101
257 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Спеціальні стікери-етикетки для ручних принтерів NIIMBOT D11/D110/D101/H1S з використанням технології якісного термодруку без використання чорнил. Етикетки мають захист від вологи та жиру, не вицвітають, стійкі до розривів, їх легко наклеювати та знімати. На етикетках можна друкувати слова, зображення, штрих-коди, QR-коди тощо.
ЗАСТОСУВАННЯ
Етикетки для принтера Niimbot ( 14 х 50 мм, 130 шт.) застосовують у харчовій промисловості (стікери термінів придатності харчових продуктів, стікери часу виробництва і партій продукції, для маркування заморожених продуктів), для організації роботи в офісі (підписання документів, листів), навчання і творчості, комерційної роздрібної торгівлі (цінники, штрихкоди товарів), побутових потреб (для маркування речей, ліків, косметики) і т. д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIIMBOT |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 14 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Кількість в упаковці | 130 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Технічні характеристики 14 х 50 мм, 130 шт. |
| Колір | PUPPY-B-Color |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | D11/D110/D101/H1S |
| Тип товару | Етикетки |
- Ціна: 257 ₴



