
Зовнішній акумулятор HOCO Q18 Tourer 22.5W 10000mAh Black
- Готово до відправки
- Код: 6942007605182
829 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Зовнішній акумулятор HOCO Q18 Tourer швидко відновить енергію смартфона, планшета, смартгодинника й інших гаджетів. 10 000 мАг вистачить, щоб підзарядити декілька приладів з великою ємністю.
HOCO Q18 Tourer має роз’єми USB Type-A та USB Type-C. Він підійде для підзарядки більшості гаджетів. Також акумулятор має вбудований магніт для бездротової зарядки приладів. Він може заряджати до трьох гаджетів одночасно.
Максимальна потужність 22,5W й підтримка технологій швидкої зарядки Power Deliver та Quick Charge дозволяють швидко відновити енергію телефона, планшета чи навушників. Про рівень заряду акумулятора сигналізують LED-індикатори.
Виготовлений HOCO Q18 Tourer з міцного пластику. Корпус надійно захищає внутрішню електроніку під час ударів і падінь. Модель компактна і легка. Акумулятор зручно брати з собою на роботу, в подорожі або відрядження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 195 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Тип товару | Пауербанк |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | Q18 Tourer |
| Модель Power bank | Q18 Tourer |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особливості | Qi wireless charging |
| Призначення | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Призначення павера | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розмір | 110 х 70 х 20 мм |
| Розміри | 110 х 70 х 20 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | PD20W+QC3.0 |
| Марка | Hoco |
| Ємність батареї | 10000 мАг |
- Ціна: 829 ₴




