
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS44A Potential PD20W+QC3.0 charger(EU) White
- Готово к отправке
- Код: 6941991113840
158 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS44A Potential має два порти: Type-C та USB-A для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 20 Вт. Є підтримка протоколів швидкої зарядки PD20W, QC3.0, FCP, AFC. Корпус виготовлений з якісного ABS-пластику. Компактний розмір (76,4 × 44 × 29 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Количество USB-портов | 2 |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 40 г |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Вхід | 100–240 V, 0.6 A, 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V / 9 V / 12 V |
| Кабель | Нет |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | BAS44A Potential |
| Сила выходного тока | 5 V / 3 А |
| Тип разъема | Type C |
| Быстрая зарядка | PD20W+QC3.0 |
| Марка | Borofone |
- Цена: 158 ₴







