
Мережевий зарядний пристрій WUW-C208 30W PD USB-C + USB QC3.0 18W white
- Готово до відправки
- Код: 6972573333417
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій WUW-C208 — високотехнологічний адаптер для швидкого та максимально безпечного заряджання смартфонів та планшетів. Універсальність даної моделі у поєднанні з компактними розмірами та невеликою вагою робить її чудовим вибором для використання під час поїздок, забезпечить комфортну повсякденну експлуатацію.ОСОБЛИВОСТІ:− Повна сумісність з Android та Apple пристроями; − Подвійний USB-C PD 30W + швидка зарядка USB-A QC3.0 18W; − Висока потужність PD 30 Вт, підходить для швидкого заряджання пристроїв; − Широка сумісність з мобільними телефонами, смартфонами, планшетами та ін.МАЄ ЗАХИСТ ВІД:− Захист від короткого замикання; − Низької напруги; − Перезарядки; − Перевантаження по струму; − Перенапруги.ХАРАКТЕРИСТИКИ:− Потужність: 30 Вт (Max); − Type-C PD Output: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A (30W Max); − USB-A QC3.0+ Output: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W Max).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Адаптер |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 30 W Вт |
| Вхід | 100-240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | C208 |
| Тип роз'єму | Type C |
| Швидке заряджання | PD30W+QC3.0 |
- Ціна: 199 ₴


