
Портативна колонка HOCO HC10 Sonar sports BT speaker, 5W, Black
- Готово до відправки
- Код: 6931474760302
679 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Портативна колонка Hoco HC10 виготовлена з високоякісного ABS-пластику, покритого спеціальною тканинним матеріалом, який забезпечує тривале використання пристрою. Колонка оснащена двома високочастотними динаміками та низькочастотними мембранами, які разом створюють надпотужну хвилю якісного та наповненого звучання.
Дана модель колонки має захист від вологи та пилу за стандартом IPX5, тому погана погода не стане причиною поломки.
З'єднання колонки зі смартфоном відбувається за допомогою модуля Bluetooth (для повноцінної роботи відстань між повинна становити не більше 10 метрів). Проте колонка може зчитувати музичні треки з карти пам'яті, USB-накопичувача, через кабель AUX з вашого смартфона або будь-якого іншого гаджета. Колонка Hoco HC10 відрізняється від інших своїми розмірами, будовою та вагою, її зручно брати із собою у подорожі, походи та завжди насолоджуватися якісною музикою.
Місткість акумулятора колонки складає 1200 mah, цього вистачає до 3 годин безперервної роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.0, USB, FM, AUX, microSD |
| Вага | 570 г г |
| Тип товару | Портативна колонка |
| Габарити | 180 x 90 x 90 мм |
| Харчування | 11692 |
| Клас захисту | IPX5 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик + Алюмінієвий сплав |
| Модель колонки | HC10 |
| Потужність | 5 Вт Вт |
| Радіус дії | до 10 м |
| Час заряджання | 3 рік |
| Час роботи від акумулятора | 3 роки |
- Ціна: 679 ₴



