
Мережевий зарядний пристрій HOCO C97A PD20W+QC3.0 charger White
- Готово к отправке
- Код: 6931474766076
189 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій HOCO C97A PD20W+QC3.0 charger White гарантує швидку та безпечну зарядку для будь-якого смартфона.Аксесуар компактний та зручний у використанні, вбудований запобіжник забезпечує безпечну роботу. Модель підтримує PD3.0, QC3.0/QC2.0, Huawei FCP, Samsung AFC та інші технології швидкого заряджання.Загальна сила струму становить 3 A, потужність – 20 Вт.Корпус пристрою виконаний у класичній формі, виготовлений із міцного, вогнестійкого полікарбонату.Адаптер оснащений одним роз'ємом Type-C і одним портом USB, завдяки чому він здатний заряджати два гаджети одночасно. Розташування роз'ємів зверху в торці вносить додатковий комфорт у щоденну експлуатацію.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Количество USB-портов | 2 |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Мoдель | C97A |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Тип разъема | Type C |
| Быстрая зарядка | PD20W+QC3.0 |
- Цена: 189 ₴





