
Мережевий зарядний пристрій HOCO C73A Glorious dual port charger 12W White
- Готово к отправке
- Код: 6931474712912
136 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
HOCO C73A Glorious dual port charger White ─ мережевий зарядний пристрій з двома USB-портами. Він допоможе швидко та безпечно зарядити будь-який телефон, планшет, навушники за короткий проміжок часу.
Зарядний пристрій має стильний та ергономічний дизайн, зовнішній корпус виготовлений з вогнетривкого полікарбонату, який стійкий до високих температур та зовнішніх пошкоджень.
Підключення до центральної енергомережі здійснюється за допомогою євровилки, підтримується напруга на вході від 110 до 220 В.
Всередині зарядного пристрою передбачено захист від стрибків електрики, перегріву та інших неприємностей, що робить його використання безпечним.
Особливості:
− мережний зарядний пристрій, оснащений двома роз'ємами USB;
− максимальна сила струму: 2.4А;
− підходить для заряджання смартфонів, планшетів та інших гаджетів;
− вбудована шестирівнева система безпеки захищає гаджети від високої напруги, перегріву, короткого замикання, електромагнітного випромінювання чи перезаряджання;
− корпус виготовлений із міцного пластику, який завдяки своїм вогнетривким властивостям захищає пристрій від перегріву.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Количество USB-портов | 2 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 34 г |
| Вхід | 100-240 V, 0.4 A, 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал рамы | PC |
| Мoдель | C73A Glorious |
- Цена: 136 ₴






