
Портативна колонка HOCO BK5 Cantando karaoke microphone Blue
- Готово к отправке
- Код: 6931474742308
732 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бездротовий караоке мікрофон Hoco BK5 — брендовий, якісний і багатофункціональний мікрофон з чудовими характеристиками, в унікальному, стильному і вишуканому дизайні.
Мікрофон Hoco BK5 має сучасний полегшений корпус з алюмінієвого сплаву в двох кольорах на вибір. Відмінний, гучний і якісний звук, зручний і ергономічний, продуманий в деталях дизайн, надійність гарантована відомим брендом і весь спектр застосування сучасного портативного караоке мікрофона роблять Hoco BK5 відмінним вибором для співу.
Мікрофон оснащений з'єднанням Bluetooth 5 з високою чутливістю і стабільністю, технологією відлуння-реверберації і багатошаровим шумозаглушенням, що дає вам відчуття фантастичного свята музики. Оригінальний Bluetooth мікрофон BK5 зовні вдає із себе сучасний вокальний мікрофон із циліндричним модулем, встановленим у рукоять. У цей модуль вбудований потужний динамік на 5W і кнопкова панель управління. Інтерфейс підключень (DC / AUX, TF, навушники) розташований у нижній частині модуля.
Караоке-мікрофон Hoco BK5 сумісний з мобільними додатками для пристроїв на iOS і Android. Ви можете виконувати улюблені пісні під'єднавши мікрофон до свого девайса за допомогою Bluetooth. Крім того, ви можете під'єднати його до телефона через 3,5-мм аудіокабель і насолоджуватися улюбленою музикою через TF-карту (не входить до комплекту). Чудова якість виготовлення і портативний дизайн роблять мікрофон Hoco фаворитом серед любителів музики.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Интерфейсы | micro USB |
| Цвет корпуса | Голубой |
| Материал корпуса | Пластик |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card |
| Суммарная мощность звука | 5 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Универсальный микрофон |
| Питание | 11692 |
| Час заряджання | 3 год |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Вид товара | Портативна колонка |
| Модель колонки | BK5 Cantando karaoke |
| Материал рамы | ABS-пластик |
| Интерфейс | Bluetooth V5.0, AUX, microSD |
| Радиус действия | до 10 м |
| Габарити | 79 x 79 x 270 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Цвет | Blue |
- Цена: 732 ₴








