-5% з кодом КОЛОНКИ

Портативна колонка HOCO BS46 Mature outdoor BT speaker Black
- Готово до відправки
- Код: 6931474754080
1 346 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна акустична система з мікрофоном HOCO Mature outdoor BT speaker BS46 колонка є синонімом незабутніх моментів і веселощів. Чи буде це день народження, студентська хоум-паті або подія на відкритому повітрі, цей пристрій буде добре працювати в будь-яких умовах. Міцний корпус додатково оснащений акумулятором, що дасть вам змогу легко взяти її з собою куди завгодно. Є мікрофонний вхід. БАГАТОФУНЦІОНАЛЬНІСТ Пристрій дає змогу відтворювати музику і Ваші улюблені треки з USB носіїв. Функціональність пристрою збільшується в міру під'єднання Bluetooth, що дає змогу відтворювати свої улюблені плейлисти, що зберігаються на вашому смартфоні без непотрібних додаткових кабелів! Ви можете передавати потокову музику з різних джерел: Bluetooth з підтримкою пристроїв, USB. Він оснащений 8-дюймовим низькочастотним динаміком, який забезпечує чудову якість звуку 10 Вт. Веселі світлодіодні ліхтарі принесуть додатковий штрих в атмосферу вечірки. НЕЗАМІННА НА ВЕЧІРЦІ Портативна акустика HOCO Mature outdoor BT speaker BS46 — не просто колонка. Це міні-караоке з: мікрофоном; динаміком; яскравою світломузикою; З таким аксесуаром не соромно прийти на вечірку або в компанію найкращих друзів, легко надихнутися на природі, релаксуючи під час уроку йоги.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1800mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth, AUX, USB, TF, FM, TWS |
| Вага | 1,9 кг г |
| Тип товару | Портативна колонка |
| Габарити | 381 x 236 x 203 мм |
| Харчування | 11692 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал рами | Пластик |
| Модель колонки | BS46 Mature |
| Радіус дії | до 10 м |
| Час заряджання | 3 рік |
| Час роботи | 3 години година |
| Частота | 60Hz-23KHz |
- Ціна: 1 346 ₴








