-5% з кодом КОЛОНКИ

Портативна колонка BOROFONE BR27 Dear sports BT speaker Grey
- Готово до відправки
- Код: 6974443388466
382 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна колонка Borofone BR27 Dear sports BT speaker Grey ─ це ідеальне поєднання звуку, ергономічності і ціни.
Бездротове з'єднання Bluetooth забезпечує мобільність користування під час прослуховування музики. Корпус аксесуара виконаний в практичній та стильній круглій формі, виготовлений з приємного на дотик пластика з елементами текстилю в зоні динаміків.
Компактні розміри пристрою і невелика петелька дозволяють з легкістю брати його з собою на прогулянку або в похід, прикріпивши колонку, наприклад, на сумці або поясі.
Модель має акумулятор ємністю 500 mAh для комфортної і тривалої експлуатації, використання в режимі відтворення можливе до 5 годин. Аксесуар оснащений кнопками регулювання гучності, управління відтворенням і вимиканням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 500 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth,USB,TF,FM,TWS |
| Габарити | 97 * 97 * 47 мм |
| Харчування | 11692 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель колонки | BR27 |
| Потужність | 5 Вт Вт |
| Радіус дії | до 10 м |
| Час заряджання | 3 рік |
| Час роботи | 5 років година |
- Ціна: 382 ₴



