
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A69 PD30W GaN (USB-A+USB-C) ultra-thin charger Black
- Готово к отправке
- Код: 6974316282709
388 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
ACEFAST A69 PD30W GaN (USB-A+USB-C) ultra-thin charger Black — це мережний зарядний пристрій, виконаний за технологією GaN-зарядок. Має вихідну потужність 30 Вт, підтримку стандарту QC 3.0 і PD, завдяки чому впорається із зарядкою ваших гаджетів удвічі швидше за звичайний МЗП.
Незважаючи на надкомпактні розміри, він оснащений відразу двома різними роз'ємами і здатний заряджати гаджети з максимальною потужністю 30Вт, так як його напівпровідники виготовлені з нітриду галію за технологією GaN. Від застарілих аналогічних пристроїв з кремнієвими напівпровідниками він відрізняється підвищеним коефіцієнтом перетворення енергії для зарядки з мінімальними втратами, високою надійністю та безпекою для гаджетів, що заряджаються, здатністю не перегріватися при максимальному навантаженні.
Корпус аксесуара виготовлений із міцного вогнестійкого полікарбонату, має приємну на дотик поверхню та зручну вузьку форму із заокругленими бічними ребрами. На нижній панелі розташована вилка стандарту EU, а на верхній знаходиться пара роз'ємів: USB і Type-C.
Потужність на виході роз'єму USB-А може досягати 30Вт (5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A), на виході роз'єму Type-C — 30Вт (5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A). Модель підтримує швидку зарядку за наступними протоколами: PPS/PD2.0/PD3.0/QC4+/QC3.0/QC2.0/AFC/FCP/SCP. Під час одночасного заряджання двох гаджетів потужність на виході кожного з роз'ємів буде обмежена 15Вт (5V/3A).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Мощность | 30 Вт |
| Количество USB-портов | 2 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Быстрая зарядка | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 51 г |
| Тип разъема | Type C |
| Мoдель | A69 GaN |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Вхід | 100-240 V, 0.8 A, 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Цена: 388 ₴






