
Лампа для монітора Baseus i-wok Series USB Asymmetric Light Source Screen Hanging Light (Youth) Black
- Готово до відправки
- Код: DGIWK-B01
1 256 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Скрінбар — категорія LED-ламп, які вішаються за верхній край монітора. Такі лампи потрібні, щоб знизити навантаження на очі під час роботи за монітором ПК в темний або нічний час доби за рахунок створення додаткового фонового освітлення, крім іншого клавіатура підсвічується.
Робота за комп'ютером викликає велике навантаження на очі, особливо в темний час доби. Десктоп-лампа Baseus - призначена для установки на монітор і стане стильним і функціональним елементом Вашого робочого столу. На роботі, вдома, коли Ви займаєтеся проектами, вчіться, пишете, граєте в ігри - користуватися комп'ютером стає набагато приємніше.
Підходить для більшості популярних пристроїв товщиною від 0,5 до 4 см.
Особливості:
- Асиметричний дизайн джерела світла
- Регулювання яскравості за бажанням, плавне сенсорне управління
- Три режими колірної температури
- Спрямоване освітлення, фокус на освітлення робочого столу
- Без синього світла, без строба
- Джерело живлення USB
- Лаконічний корпус лампи
- Не займає багато місця
- Фіксується за 1 секунду
Сенсорне керування яскравістю освітлення. З допомогою кнопки вибирайте колір світла - холодний, теплий або змішаний в діапазоні від 2800К до 5500К.
Технічні характеристики Baseus i-work:
- Матеріал: алюмінієвий сплав + ПК +ABC
- Розмір: 464 мм x 100 мм x 38 мм
- Вага: 480 грам
- Колірна температура: 2800K / 4000K / 5500K
- Максимальна потужність: 5 Вт
- Напруга живлення: 5 В
- В комплекті кабель Type-C to USB
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Алюміній, ABS-пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Тип живлення | USB-порт |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Тип | Лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип товару | Світильник |
| Комплект постачання | світильник, кабель USB-C |
| Тип джерела світла | світлодіодна |
| Вид встановлення | на екран комп’ютера за допомогою прищіпки |
| Потужність електродвигуна | 5 W |
| Температура кольору | 2900-5000 K |
- Ціна: 1 256 ₴









