
Тримач для телефону Ulanzi Vijim Metal Phone Holder with Cold Shoe (UV-2031 ST-10)
- Готово к отправке
- Код: 2031
902 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тримач для смартфона Ulanzi Vijim Metal Phone Holder with Cold Shoe (UV-2031 ST-10) — це пристрій для тих, хто регулярно знімає фото- й відеоконтент. Він стабілізує мобільний телефон й забезпечує зручну зйомку.
МЕТАЛЕВА КОНСТРУКЦІЯ
Затискач має суцільну металеву конструкцію. Вона забезпечує більшу стабільність смартфона під час зйомки. Можна не перейматися, що камера чи мікрофон будуть тремтіти.
УНІВЕРСАЛЬНІ РОЗ’ЄМИ
Різьблення 1/4” дає змогу під’єднати тримач до штатива, монопода, селфіпалки чи іншого обладнання. Два кріплення «холодний черевик» дозволяють доповнити смартфон мікрофоном і освітленням, щоб зйомка була на професійному рівні. Також модель оснащена кріпленням «гарячий черевик». Він дозволяє під’єднати тримач Ulanzi Vijim Metal Phone Holder безпосередньо до камери.
РЕГУЛЮВАННЯ КУТА ОГЛЯДУ
Пристрій можна використовувати як для вертикальної, так і для горизонтальної зйомки. Також можна відрегулювати кут нахилу тримача для більш цікавого кадру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Тип | Монопод |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 115 г |
| Вид товара | Тримач для мобільного |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Мoдель | Vijim Metal Phone Holder with Cold Shoe |
| Особенности | Вертикальна й горизонтальна зйомка, регулювання кута нахилу на 170° та 360° |
| Розміри | 106 х 31 х 30 мм |
| Совместимость | зі смартфонами з шириною від 55 до 80 мм |
| Тип крепежа | холодний черевик, різьба 1/4", гарячий черевик |
| Марка | Ulanzi |
- Цена: 902 ₴






