
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ25 Journey PD38W(1C1A) car charger Transparent Black
- Готово к отправке
- Код: 6941991106965
139 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
BOROFONE BZ25 — це автомобільний зарядний пристрій, який стане незамінним помічником для будь-якого водія. Він оснащений портами USB Type-C та USB Type-A. Це дозволяє заряджати одночасно смартфон та навігатор або інші автоаксесуари.Завдяки підтримці технології PD38W та QC3.0 девайс може заряджати гаджети набагато швидше, ніж звичайні зарядні пристрої.Модель має багаторівневу систему захисту, яка гарантує безпечну зарядку ваших. Виготовлений пристрій з вогнетривкого полікарбонату та алюмінієвого сплаву. Це гарантує зносостійкість аксесуара.BOROFONE BZ25 має компактний розмір і легку вагу, що робить його зручним для використання в будь-якому автомобілі. Стильний і сучасний дизайн чудово доповнить інтер'єр вашого автомобіля.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Автомобільний зарядний пристрій |
| Выходная мощность | 38 W Вт |
| Выходной ток | 12-24V |
| Количество USB-портов | 2 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | BZ25 Journey |
| Розіміри пристрою | 63 х 27 мм |
| Тип разъема | Type C |
| Быстрая зарядка | PD38W+QC3.0 |
- Цена: 139 ₴









