-5% з кодом КОЛОНКИ

Портативна колонка HOCO HC1 Trendy sound sports wireless speaker Camouflage Green
- Готово до відправки
- Код: 6931474740212
415 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Незважаючи на свої невеликі розміри, колонка Hoco HC1 відтворюватиме якісно і чисто вашу улюблену музику, тому що дана модель відрізняється своїми потужними динаміками 5 Ватт кожен. Hoco HC1 виготовлена з високоякісного ABS пластику у поєднанні з алюмінієвим сплавом, матеріали стійкі до високих та низьких температур, тому незалежно сезон за вікном беріть свою улюблену колонку та насолоджуйтесь музикою де б ви не збиралися. З'єднання зі смартфоном відбувається за допомогою модуля Bluetooth, незалежно від операційної системи та моделі смартфона, при дотриманні дистанції не більше 10 метрів також колонка може відтворювати музику з вашого гаджета за допомогою кабелю AUX. Місткість акумулятора колонки складає 1200 mah, цього вистачає до 4 годин безперервної роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Камуфляж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | 11692 |
| Час заряджання | 2 роки |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Модель колонки | HC1 Trendy sound sports wireless speaker |
| Матеріал рами | Aluminum alloy + ABS |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.0, USB, FM, AUX, microSD |
| Радіус дії | до 10 м |
| Габарити | 145 х 85 х 85 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Клас захисту | IPX5 |
| Частота | 2,4 GHz |
- Ціна: 415 ₴




