-5% з кодом КОЛОНКИ

Портативна колонка HOCO HC6 Magic sports BT speaker Black
- Готово к отправке
- Код: 6931474749055
1 023 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бездротова фірмова колонка HOCO HC6 — сучасна зручна та практична колонка у метало-пластиковому виконанні з чистим об'ємним звучанням для повсякденного використання. HOCO HC6 має підтримку Bluetooth 5.0, робочу дистанцію 10 м, час зарядки до 2,5 годин, час відтворення музики до 6 годин, час розмови до 6 годин, можливе підключення будь-яких флеш USB та microUSB.
Колонка має міцний корпус, зроблений з використанням найякісніших компонентів. Їй не страшне падіння зі столу або невеликий струс. А завдяки стійкості до вологи рівня IPX6, вона також не боїться води. Тому ця акустика чудово підійде для активного відпочинку та нестримних веселощів — пікніка, вечірки біля басейну, походу на пляж, походу в гори тощо.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Интерфейс | Bluetooth,USB,AUX,FM |
| Габарити | 260 x 88 x 88 мм |
| Класс защиты | IPX6 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Мoдель | HC6 Magic sports |
| Мощность электродвигателя | 10 Вт |
| Радиус действия | до 10 м |
| Тип питания | 11692 |
| Час заряджання | 4 год |
| Время работы от аккумулятора | 6 годин |
- Цена: 1 023 ₴







