-5% з кодом КОЛОНКИ

Портативна колонка HOCO HC22 Auspicious sports BT speaker Blue
- Готово до відправки
- Код: 6931474798886
459 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HOCO HC22 Auspicious sports BT speaker Blue — компактна портативна колонка, яка ідеально підходить для занять спортом та подорожей. Стильна форма, маленькі габарити та акуратний ремінець дозволяють брати її з собою та використовувати за будь-якої можливості. Зручна та ергономічна конструкція пристрою дозволяє покласти стовпчик у сумку, кишеню або повісити на карабін.УНІВЕРСАЛЬНІСТЬКолонка сумісна з багатьма пристроями та підтримує різні типи підключення: Bluetooth, FM, картку TF, U-диск. Бездротовий зв'язок за технологією Bluetooth 5.2 забезпечує якісну передачу музичного сигналу.ДО 4 ГОДИН АВТОНОМНОЇ РОБОТИПристрій працює від акумулятора, якого вистачає до 4 годин без підзарядки. Відновлення заряду триває дві години, і ви можете насолоджуватися улюбленими треками в чистому та якісному звучанні.СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙНВиріб виглядає стильно та сучасно, тому підійде кожному активному користувачеві. HOCO HC22 Auspicious — чудовий вибір для занять бігом, фітнесом або активним відпочинком. З легкістю поєднуйте заняття спортом із улюбленими треками.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.2, FM, TF-карта, USB-флешка, AUX, TWS |
| Вага | 272 г г |
| Тип товару | Портативна колонка |
| Габарити | 95 х 95 х 45 мм |
| Харчування | 11692 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель колонки | HC22 |
| Потужність | 5 Вт Вт |
| Радіус дії | до 10 м |
| Колір | Синій |
| Час заряджання | 2 |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки |
- Ціна: 459 ₴



