
Зовнішній акумулятор HOCO J94 Overlord 22.5W fully compatible power bank(75000mAh) Black
- Готово к отправке
- Код: 6931474779175
2 449 ₴
- +380 (95) 349-00-25
HOCO J94 Overlord 22.5W fully compatible power bank(75000mAh) Black ─ портативна батарея великої ємності, оснащена 4 вихідними роз'ємами та цифровим дисплеєм.
Великої ємності акумулятора вистачить, щоб повністю зарядити багато пристроїв. Підтримка більшості протоколів швидкого заряджання забезпечує високу ефективність процесу, а збільшена кількість вихідних роз'ємів дає змогу під'єднувати кілька пристроїв одночасно та заряджати з потужністю 5В/3А.
Цифровий дисплей показує рівень заряду батареї, щоб її можна було вчасно під'єднати до живлення. Вхідні роз'єми Micro USB і Type-C теж підтримують швидке заряджання, тому не доведеться витрачати багато часу на заряджання акумулятора.
Корпус повербанка виготовлений із міцного вогнестійкого пластику та має приємну на дотик немарку текстуру. Пристрій стійкий у вертикальному положенні, а завдяки зручному шнурку його легко діставати з сумки або шухляди та носити з собою.
Особливості:
− дана модель має ємність 75000 mAh та тривалий період збереження заряду;
− наявність 4 USB-портів та для зарядки гаджетів;
− пристрій можна зарядити через роз'єм Micro-USB/Type-C;
− світлодіодний цифровий дисплей. Можна перевірити рівень заряду, що залишився, в будь-який час;
− багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку;
− вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений пристрій;
− довговічна та енергоефективна A+ полімерна батарея;
− підтримка для PD20W, QC3.0/QC2.0, FCP, AFC та інших протоколів швидкої зарядки;
− оснащений шнурком.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 75000 мА/ч |
| Разъемы | micro USB |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | LED-дисплей, інтелектуальне заряджання, захист від перенапруги, швидке заряджання |
| Марка | Hoco |
| Ємність батареї | 75000 мАг |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Вид | Повербанк |
| Тип назначения | Повербанк |
| Розміри | 157 х 116 х 45 мм |
| Ємність акумулятора | 75000 mAh |
| Индикация | дисплей |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | J94 Overlord |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Модель Power bank | J94 Overlord |
| Размер | 157 х 116 х 45 мм |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 4 |
| Функції зарядки | QC22,5W+PD20W |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Вихідні інтерфейси | 3 x USB + USB Type-C |
| Материал корпуса | ABS + PC |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
- Цена: 2 449 ₴





