
Зовнішній акумулятор HOCO J103A Discovery edition 22.5W fully compatible power bank(20000mAh) Gray
- Готово к отправке
- Код: 6931474788948
712 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Power Bank Hoco J103A Discovery edition виділяється оригінальним дизайном та підтримкою найбільш поширених протоколів швидкої зарядки, таких як: PD3.0 (з повною сумісністю з iPhone 13 та 14), QC3.0/2.0, FCP та SCP (для Huawei), AFC ( для Samsung), VOOC, DASH та деякі інші.
Корпус аксесуара надійно зібраний, має заокруглені ребра та приємну на дотик поверхню. Він виготовлений із міцної комбінації ABS-пластику та полікарбонату. Його прозора лицьова панель дозволяє детально розглянути вбудовану плату. А накладка з текстурою карбонового волокна захищає енергоефективну батарею класу А+ ємністю 20000 mAh.
LED-дисплей допомагає відстежувати рівень заряду акумулятора. Неможливо проґавити момент, коли його потрібно підзарядити. В одному з торців повербанка знаходиться кнопка для активації дисплея.
Пара портів USB і універсальний роз'єм Type-C дають змогу заряджати до трьох гаджетів одночасно. Потужність на виході кожного з портів USB може досягати 22.5 Вт, максимальна потужність на виході роз'єму Type-C становить 20 Вт, а на його вході — 18 Вт. Загальна максимальна сила струму на виході — 3 А при напрузі 5 В.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З дисплеєм |
| Вес | 426 г г |
| Вид товара | Пауербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 x USB + USB Type-C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 22,5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель Power bank | J103A Discovery edition |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особенности | LED-дисплей |
| Призначення павера | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Размер | 146 х 67 х 29 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | PD20W+QC3.0 |
- Цена: 712 ₴








