
Зовнішній акумулятор HOCO Q3 Mayflower PD20W+QC3.0 power bank(10000mAh) Black
- Готово к отправке
- Код: 6931474742896
545 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
HOCO Q3 Mayflower стане чудовим вибором для заряджання портативних гаджетів під час частих відключень електрики, тривалих поїздок чи відпочинку на природі. Аксесуар реалізований у стильному дизайні, має компактні розміри та досить невелику вагу.
Закруглені грані у поєднанні з приємною на дотик матовою поверхнею підкреслюють його привабливий зовнішній вигляд і роблять повсякденну експлуатацію максимально комфортною. Надійно зібраний корпус пауербанку виготовлений із міцного ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату, що гарантує безпечне користування акумулятором.
Визначити рівень заряду HOCO Q3 Mayflower допоможуть LED-індикатори. Активувати їх можна за допомогою механічної кнопки. USB-порт і роз'єм Type-C дають змогу підзарядити смартфон, планшет, бездротові навушники й інші гаджети. Портативна батарея може заряджати два пристрої одночасно. Підтримка технологій PD20W і QC3.0 дозволяє заряджати пристрої з максимальною швидкістю.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Индикация | З індикатором рівня заряда |
| Вес | 179 г г |
| Вид товара | Пауербанк |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | Q3 Mayflower |
| Модель Power bank | Q3 Mayflower |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особенности | с LED индикатором |
| Назначение | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Призначення павера | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Размер | 80 х 57 х 26 мм |
| Розміри | 80 х 57 х 26 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | PD20W+QC3.0 |
- Цена: 545 ₴






